Biz Kimiz?

Biz kimiz?

Enstitü Fabrika olarak 2017 yılında Nöropsikolog Alkım SEVEN tarafından, üniversite öğrencilerinin entelektüel ve mesleki gelişimlerine yönelik maddi kaygı gözetmeden çalışan kolektif bir oluşum olarak ‘PsyFabrika’ adıyla kurulduk. Kadıköy Moda’da bir evin salonunda ortaya çıkan o fikir büyüdü ve 7 Mart 2019 tarihinden itibaren farklı bir çok disiplini içine alan bir platforma dönüşüp ‘Enstitü Fabrika’ oldu.

Ne yapıyoruz?

Evrensel bilginin insana ait olduğunu düşünen ve bireyin bilgiye erişimini kolaylaştıran kolektif bir topluluk olarak, sentezlenmiş bilginin tekrar bireyden topluma ulaşmasına yardımcı olmayı ve evrensel aydınlanmanın yolunu açmayı hedeflemekte ve bu minvalde ücretsiz eğitimler, atölyeler, yayınlar sunmaktayız.

Kim için?

Öğrenmek ve varolmak isteyen herkes için!

Enstitü Fabrika olarak yapılanma şemamız aşağıda yer aldığı şekildedir:

Bize nasıl mı katılabilirsin?

Enstitü Fabrika olarak kapılarımız üretmek isteyen herkese açık! Etkinliklerin planlanması, organize edilmesi, Enstitü Fabrika’nın ve üretimlerimizin duyurulması ve daha pek çok aşamada devamlı olarak gönüllülük esasıyla çalışmaya istekli, sorumluluk bilincine sahipsen Fabrikalı olmak için ilk adımı atmaya ne dersin?

FABRİKA’DA İŞÇİ OL = FABRİKALI OL

Fabrikalı Olma Yolunda İlk Adım Formu: http://forms.gle/tLjguPhpJ22gFftL6